
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Output Current | 4 A |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Fall Time | 12 ns |
| Rise Time | 12 ns |
| High Side Voltage | 700 V |
Stock: 420
Distributors
pcbx
Unit Price$3.37887
Ext.Price$3.37887
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.37887 | $3.37887 |
| 10 | $2.58098 | $25.80980 |
| 25 | $2.38164 | $59.54100 |
| 50 | $2.26944 | $113.47200 |
| 100 | $2.16253 | $216.25300 |
| 300 | $2.08680 | $626.04000 |
| 500 | $2.01372 | $1006.86000 |
| 1000 | $1.94318 | $1943.18000 |
